Aktiivkõlar Mackie Thump12A

378,20  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Massiivse madala bassi, soodsa hinna ning korraliku jõudluse ja uudse disainiga aktiivkõlar, mis sobib hästi DJ-dele tantsumuusika esitamiseks ning samuti ka live-muusika kasutusvaldkonda.

1300W võimendiga (126 dB max SPL) Mackie Thump12A aktiivkõlar on varustatud sisseehitatud mikseriga, mille abil saab näiteks nii kitarri kui mikrofoni korraga kõlari järele ühendada ja nende nivood tasakaalu sättida.

Kõlari 1300W võimendi näol on tegemist uudse üliefektiivse seadmega, millel on dynamic bass response-tehnoloogial põhinev ehitus. Kasutuses on kõrgema pingega toiteallikas, mille abil saavutatakse väga kiire reaktsioon lühikestele ja suure amplituudiga osadele muusikas. Selleks on enamasti bassiosa – ehk siis kui vajate maksimaalset võimsust ja soovite kogeda rinnust läbi käivat bassi – Thump seeria aktiivkõlarid seda alati ka pakuvad.

Lisaks on seadmel 4 valitavat eelhäälestatud ekvalaiseri seadistust, et saaksite kõlari kiirelt eelhäälestada olenevalt sellest kas kasutate seda kõnevõimenduseks, muusika taasesitamiseks, live-esinemisel, monitorkõlarina või koos bassikõlaritega.

Thump seeria kõlaritel on ka uuendatud toiteosa, mis saab väga hästi hakkama voolukõikumistega ning mis on disainitud selliselt, et kõlari võib ühendada vooluvõrku ükskõik millises maailma osas – toiteosa sobib kokku erineva pinge ja sagedusega, see on aktiivkõlarite seas ainulaadne.

Tegu on Mackie Thump15A väiksema ning kompaktsema versiooniga, parim jõudlus ja madalaim bass on Thump15A’l.

Terve Eesti piires kohaletoomine tasuta.

Allpool olevad andmed tootja kodulehelt.

Kasutusjuhend: Thump12A_Thump15A_OM

Overview

Class-D amplifier with Dynamic Bass Response provides chest-thumping power
The Thump12A pumps out a massive amount of sound for its size. Its high-output woofer generates ample quantities of throbbing bass, and its 1.4″ titanium dome driver ensures even, wide dispersion. Ultra-efficient Class-D amplification with Mackie’s proprietary Dynamic Bass Response pushes plenty of power to the high-frequency compression driver and high-output woofer. And you don’t need to worry about damaging your speaker, thanks to the Thump12A’s next-generation system protection and thermal limiting.

Built-in two-channel mixer offers ultimate flexibility
Connecting your gear to the Thump12A is a piece of cake — its built-in two-channel mixer features Vita preamps with Wide-Z technology, so they accommodate microphone, line-level, and instrument signals. An XLR thru output makes for effortless wired connection to other Thump speakers, while flexible mounting options allow tripod- and pole-mounting, as well as stage monitor use.

Advanced features for total system optimization
The Thump12A divides high and low frequencies using a precision two-way crossover, while also time aligning the signals so that your audience hears low and high frequencies in sync. And you’ll always sound your best, thanks to application-specific speaker modes that optimize your system for your situation. At Sweetwater, we’ve found that the Thump12A makes your kick drum thump and your hi-hats sizzle, regardless of your application.

Toote seeriat tutvustav video: