Esitlustehnika rent

Leidke kiirelt ja mugavalt professionaalne lahendus oma sõnumi publikuni viimiseks. Oleme Teile meeleldi abiks esitlustehnikaga konverentside, koolituste ja muude ürituste läbiviimisel.

Pakume projektoreid, ekraane, esitlusarvuteid ning nende paigaldust. Saame olla abiks nii esitlustehnikaga väikeste koolitusrühmade jaoks kui ka suurte 5*3 meetrit ekraanidega ning 5000 LUM ja 6000 LUM projektoritega publikule 300-600 inimest.

Meie ekraanid on üldjuhul nii eest kui ka tagant projitseetritavad(mõlemat tüüpi linad olemas) sobitudes võimalikult hästi ruumi ja ürituse kontseptsiooniga ning nähes kenad välja.

esitlustehnika konverentsil projektor ja suur ekraan

Pakume ka LED ekraani renti, mida saab kasutada ka välitingimustes muutes pildi selgelt nähtavaks ka otsese päikese käes.

Allpool leiate valiku tehnikakomplektidest, mida saate lihtsalt ja kiirelt kodulehe kaudu broneerida.

Alati saab ka komplektides muudatusi teha. Kui mõni komplekt on peaaegu õige, saatke selle broneeringusoov ja märkige lisainfoks mis muutusi soovite komplektis.


Tehnikakomplekt 53 – korralikult suur (3,5*2 meetrit), suure heledusega ning kõrge lahutusvõimega pilt Teie üritusele

Pakume võimalust tuua Teie üritusel tekst ja visuaalid publikuni väga korraliku pildiheledusega ning Full HD lahutusvõime juures. Samuti saame projektori paigaldada publiku küljele selliselt, et see ei jää kellegi vaatevälja või asub hoopis ekraani taga. Info ja visuaalid jõuavad publikuni selgelt ja suurelt ning Teie üritusest aitab see väga head muljet jätta.

Rendihind: 195 € 237.9 € 185 € 225.7 €

Tehnikakomplekt 67: LCD ekraanidega esitluslahendus valgusküllasesse keskkonda

See lahendus võimaldab tuua esitlused ja visuaalid publikuni terava, kontrastse ning tõetruude värvidega pildiga ka oludes kus ruumis on väga valge, sealhulgas välitelgis. Kaks ekraani (üks esinejast paremal, teine vasakul) võimaldavad publikul paremini visuaale ja teksti näha, slaidipult annab esinejale vabaduse liikuda ja ennast mugavalt tunda.

Komplekti kuuluvad kaks 55″ LCD ekraani (mõõtmetega 123*76 cm ning 4K resolutsiooniga) koos 2 meetri kõrguste jalgadega, hea esitlusarvuti, slaidipult ning vajalik kaabeldus.

Rendihind: 280 € 341.6 €

Tehnikakomplekt 68: LCD ekraanidega esitluslahendus valgusküllasesse keskkonda (suurema publiku lahendus)

See lahendus võimaldab tuua esitlused ja visuaalid publikuni terava, kontrastse ning tõetruude värvidega pildiga ka oludes kus ruumis on väga valge, sealhulgas välitelgis. Kaks ekraani (üks esinejast paremal, teine vasakul) ning lisaekraanid publiku külgedel võimaldavad publikul paremini visuaale ja teksti näha, slaidipult annab esinejale vabaduse liikuda ja ennast mugavalt tunda.

Komplekti kuuluvad neli 55″ LCD ekraani (mõõtmetega 123*76 cm ning 4K resolutsiooniga) koos 2 meetri kõrguste jalgadega, hea esitlusarvuti, slaidipult ning vajalik kaabeldus.

Rendihind: 480 € 585.6 € 450 € 549 €

Tehnikakomplekt 52 – korraliku suurusega(3,5*2 meetrit) kvaliteetne pilt koolitusele, konverentsile ning muudele sündmustele

Komplekt võimaldab kuvada korralikult suure ligi 3,5 meetrit laia ja 2 m kõrge pildi, ekraan näeb väga kena välja ning 3200 lum projektor annab piisava heledusega terava pildi kui ruum ei ole tugevalt valgustatud. Ekraani on ratastel kotis lihtne üksi transportida ning kahekesi 10-minutiga üles seada. Kvaliteetne projektsioonilahendus jätab Teie publikule hea mulje ja võimaldab hästi teksti ning visuaale esitleda.

Rendihind: 140 € 170.8 €

Tehnikakomplekt 66: 55-tolline LCD ekraan esitlusteks, messiboksidesse, väikesele lavale

See lahendus võimaldab tuua esitlused ja visuaalid publikuni terava, kontrastse ning tõetruude värvidega pildiga ka oludes kus ruumis on väga valge, sealhulgas välitelgis.

Komplekti kuulub 55″ LCD ekraan (mõõtmetega 123*76 cm ning 4K resolutsiooniga) koos 2 meetri kõrguse jalaga ning vajalik kaabeldus. Ekraanide arvu saab ka suurendada vastavalt vajadusele.

Rendihind: 100 € 122 €

Tehnikakomplekt nr 47 – Suur pilt ja jõuline heli Teie üritusele: 5*3 meetrit ekraan ja 5000 lum full HD projektor (3D võimekusega) + helivõimendus filmide ja muu videomaterjali esitamiseks

See tehnika võimaldab kuvada selge ja detailse 5*3 meetrit suurusega pildi, millel tulevad esile 3D efektid ning mille lahutusvõime on full HD.

Komplektis on väga jõuline ja saali täitev 2,8 kW helivõimendus 18″ bassikõlaritega, mis taasesitavad jõuliselt madalsagedused kuni 35 Hz

Pika rendiperioodi jaoks küsige eraldi hinda

Rendihind: 350 € 427 € 290 € 353.8 €

Tehnikakomplekt nr 45 – 5*3 meetrit ekraan ja 5000 lum full hd projektor suuremasse saali

Esitlustehnika komplekt suure ning terava 5*3 meetrit full HD pildi saamiseks. Tehnika sobib väga hästi suuremale publikule esitluste ja videomaterjali kuvamiseks, projektoril on ka 3D võimekus

Hinnale lisandub üldjuhul ka paigalduse tasu

Rendihind: 215 € 262.3 € 200 € 244 €

Tehnikakomplekt nr 46 – väga suur ning efektne pilt koos selgelt publikuni kostuva programmiga

Esitlustehnika ja helitehnika komplekt suure ning terava 5*3 meetrit full HD pildi saamiseks ning kõne võimendamiseks selgelt üle suurema saali. Tehnika sobib väga hästi suuremale publikule esitluste ja videomaterjali kuvamiseks, projektoril on ka 3D võimekus

Hinnale lisandub üldjuhul ka paigalduse tasu

Rendihind: 350 € 427 € 330 € 402.6 €

Tehnikakomplekt 70: konverentsi esitluslahendus piklikusse ruumi

Esitlustehnika piklikus saalis toimuval konverentsil väga heaks slaidide nähtavuse tagamiseks. Komplekt võimaldab väga pikas saalis või piklikus fuajees toimuva sündmuse puhul kogu publikul näha detailselt slaididel olevat teksti ja graafikuid tänu põhiekraanile lisanduvatele külgekraanidele. Nende kasutamine loob tingimused, et kellesti ei jää pilt liiga kaugele või mingite takistuste taha.

Komplektis on ka kaks esitlusarvutit ja esitlusswitch, et oleks võimalik vältida olukorda kus ekraanidele satub desktop koos ikoonidega – teises arvutis on võimalik keset ühte ettekannet järgmine esitlus juba avada ning enne uue ettekande algust ühe nupuvajutusega ekraanidele kuvada.

Rendihind: 705 € 860.1 € 670 € 817.4 €

Tehnikakomplekt nr 7

Keskmise suurusega auditooriumi ekraan ja sobiv projektor + kohaletoomine ja paigaldustöö.

Rendihind: 150 € 183 €

Tehnikakomplekt nr 8

Keskmise suurusega auditooriumi ekraan 2,4*1,8 meetrit, sobiv projektor ja helitehnika + kohaletoomine ja paigaldustöö.

Rendihind: 210 € 256.2 € 185 € 225.7 €

Tehnikakomplekt nr 27

Suur LED ekraan 4,8*3,6 meetrit – suur ja selge pilt Teie üritusele nii sise- kui välitingimustes ning ka otsese päikesevalguse käes. Viige sõnum publikuni selgelt ja efektselt.

Rendihind: 1600 € 1952 € 1500 € 1830 €

Tehnikakomplekt nr 28

Väga suur LED ekraan 6*4,5 meetrit – suur, hele, intensiivsete värvidega ja kontrastne pilt Teie üritusele – seda ka päikese käes.

Rendihind: 2000 € 2440 € 1900 € 2318 €

Tehnikakomplekt nr 41 – 184×184 cm harkjalgekraan ja 3200 lum projektor – esitlustehnika koosolekuruumi ja väiksemaarvulisteks koolitusteks

Kiirelt ülesseatav ning korralikult heleda pildi tekitav esitlustehnika komplekt esitluste ja videomaterjali kuvamiseks.

Pikema rendiperioodi puhul muutub päeva rendihind väga palju soodsamaks.

 

Rendihind: 75 € 91.5 €

Tehnikakomplekt 54 – kahe ekraaniga kvaliteetne projektsioonilahendus

Tegu on kahe 3,5*2 meetrit suurusega kvaliteetsest raamiga ekraanist ning kahest 3200 lum heledusega projektorist koosneva esitlustehnika komplektiga, mis sobib näiteks kakskeelsetele üritustele, üritustele kus on lai ja madal saal ning publik peab hästi teksti ja graafikuid nägema. Samuti sobib komplekt muudele üritustele kus on kahte pilti vaja korraga näidata. See lahendus jääb viisakas, pildid suured ja loetavad ning annab võimalusi, mida ühe ekraani kasutamine välistaks või piiraks.

Rendihind: 190 € 231.8 €

Tehnikakomplekt 60 – taustvalgustusega 65″ ekraanidega esitluslahendus

Ekraanilahendus olukordadesse kus valgusküllases ruumis või välitingimustes on vaja efektseid esitlusi läbi viia. Tänu taustvalgustusega ekraanide tehnoloogia eripärale jääb pilt selge ja kontrastne ka tugevalt valgustatud ruumides ja välioludes. Kaks 65″ ekraani võimaldavad hea piltide ja teksti nähtavuse ka rohkem laiali paiknevale publikule. Komplektiga on kaasas ka slaidipult, et esineja saaks vabalt liikuda. Juurde on võimalik rentida ka esitlusarvuti. Hinnas on ka paigaldus.

Rendihind: 320 € 390.4 €

Tehnikakomplekt 65 – ekraan suuremale konverentsile koos tehnikaga sujuvaks pildivahetuseks

Sobilik tehnika suurema publikuga konverentsil professionaalselt esitluste, kava, introde ja muude visuaalide näitamiseks. Komplektis on muljetavaldava suurusega 5*3 meetrit ekraan, sobilik projektor ning switch ekraanil sujuvalt pildi vahetamiseks koos kahe hea ja kiire läptopiga.

See tehnika võimaldab jätta Teie üritusest väga head muljet kuna ekraanil on igal hetkel kuvatud just täpselt see mis plaanitud (ei teki hetke, kus mõne esineja isikupäraselt kujundatud desktop suurel ekraanil on) ja üleminekud ühelt esitluselt teisele on sujuvad ja kenad.

Rendihind: 390 € 475.8 € 370 € 451.4 €

Tehnikakomplekt 69: LCD ekraanidega esitluslahendus valgusküllasesse keskkonda (suurema publiku lahendus) + helitehnika

See lahendus võimaldab tuua esitlused ja visuaalid publikuni terava, kontrastse ning tõetruude värvidega pildiga ka oludes kus ruumis on väga valge, sealhulgas välitelgis. Kaks ekraani (üks esinejast paremal, teine vasakul) ning lisaekraanid publiku külgedel võimaldavad publikul paremini visuaale ja teksti näha, slaidipult annab esinejale vabaduse liikuda ja ennast mugavalt tunda. Sellele komplektile on lisatud ka peamikrofonid ja käsimikrofon, et esinejad oleks hästi kosta (vajalik suurema publiku puhul või välitelgis).

Komplekti kuuluvad neli 55″ LCD ekraani (mõõtmetega 123*76 cm ning 4K resolutsiooniga) koos 2 meetri kõrguste jalgadega, hea esitlusarvuti, slaidipult, peamikofonid, käsimikrofon ning vajalik kaabeldus ja lisaseadmed.

Rendihind: 595 € 725.9 €

Tehnikakomplekt 71: konverentsi esitluslahendus piklikusse ruumi + helitehnika

Tehnika piklikus saalis toimuval konverentsil väga heaks esitluste nähtavuse tagamiseks. Komplekt võimaldab pikas saalis või piklikus fuajees toimuva sündmuse puhul kogu publikul näha detailselt slaididel olevat teksti ja graafikuid tänu põhiekraanile lisanduvatele külgekraanidele. Nende kasutamine loob tingimused, et kellesti ei jää pilt liiga kaugele või mingite takistuste taha. Komplektis on samuti kogu vajalik helitehnika.

Komplektis on ka kaks esitlusarvutit ja esitlusswitch, et oleks võimalik vältida olukorda kus ekraanidele satub desktop koos ikoonidega – teises arvutis on võimalik keset ühte ettekannet järgmine esitlus juba avada ning enne uue ettekande algust ühe nupuvajutusega ekraanidele kuvada.

Rendihind: 885 € 1079.7 € 830 € 1012.6 €

Tehnikakomplekt 72: delegatsioonide kohtumise ja koosolekute ekraanilahendus 24-le

Lahendus delegaatide kohtumisel või kõrgtasemelistel koosolekutel esitluste, päevakava, töödokumentide ja muu visuaalse materjali kuvamiseks osalejatele soliidsel ja mugaval viisil ning äärmiselt hea kontrastse pildiga.

Komplekti kuulub 4 tk 55″ suuruses 4K lahutusvõimega ekraani, esitlusarvutid, lüliti arvuti piltide vahel kiirelt vahetamiseks, et ekraanidele oleks kuvatud alati korrektne pilt ning kogu vajalik kaabeldus, statiivid.

Rendihind: 520 € 634.4 €

Tehnikakomplekt 73: delegatsioonide kohtumise ja koosolekute ekraanilahendus 60-le

Lahendus delegaatide kohtumisel või kõrgtasemelistel koosolekutel esitluste, päevakava, töödokumentide ja muu visuaalse materjali kuvamiseks osalejatele soliidsel ja mugaval viisil ning äärmiselt hea kontrastse pildiga.

Komplekti kuulub 10 tk 55″ suuruses 4K lahutusvõimega ekraani, esitlusarvutid, lüliti arvuti piltide vahel kiirelt vahetamiseks, et ekraanidele oleks kuvatud alati korrektne pilt ning kogu vajalik kaabeldus, statiivid.

Rendihind: 1120 € 1366.4 €

Te ei leidnud sobivat komplekti? Kirjutage mida soovite või mis Teil plaanis on ning pakume lahenduse välja:

   

  Valik viimaseid esitlustehnikaga teenindatud üritusi:

  • Mälestusürituse tehniline lahendus Patarei vangla välialal: videosein ning kõnevõimendus, juunis 2018;
  • Eesti Moefestivali avaüritusele Mood-Performance-Tants täiendava esitlustehnika lahenduse paigaldamine Tartu Kõrgema Kunstikooli hoovis juunis 2018;
  • Kahepäevase Rahandusministeeriumi ürituse teenindamine esitluslahenduse ja delegaadimikrofonidega ministeeriumide ühishoones saalis Tamm, juunis 2018;
  • Neurokirurgia konverentsi teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Tartus vSPA konverentsikeskuses mais 2018;
  • TÜ Kliinikumi kätehügieeni päeva esitlustehniline teostus: aatriumis päikese käes publikule pildi kuvamise lahendus ning kõnevõimendus, mais 2018;
  • E-kaubanduse Liidu juubeliseminari tehniline teenindamine 3. mail Radisson Blue Hotel Olümpia saalis Alfa – esitluste haldamine, pildi lülituslahendus, esinejamonitor, slaidipult, peamikrofonid, tehniku töö – mais 2018;
  • Südamekirurgide seminari esitlus- ja helitehnika lahendus ning tehniku tugi seminari jooksul Väätsa mõisas aprillis 2018;
  • Judovõistluste teenindamine esitlustehnikaga Audentese spordihoones – 5*3 meetrit ekraan, kaugoptikaga 6000 lum projektor, aprillis 2018;
  • Mitme messiboksi esitlustehnika messil “Võti tulevikku” Ehitajate tee 55 Tallinn, märtsis 2018;
  • Sündmuse tehniline teostus Tartu raekoja saalis – 5*3 meetrit pilt ning helivõimendus, märtsis 2018;
  • Rahvusvahelise õppejõudude konverentsi teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Dorpati Konverentsikeskuses Tartus jaaanuaris 2018;
  • Messiboksi dekoreerimiseks LCD ekraani (teleri) rentimine kõrgel jalal + paigaldustöö ERM’is jaanuaris 2018;
  • Loengu teenindamine esitlus- ja helitehnika seadmetega TÜ Ajaloomuuseumi valges saalis novembris 2017;
  • Rahvusvahelise tööseminari (kohtumise) tehniline teostamine esitlus- ja helitehnikaga Dorpat Konverentsikeskuses novembris 2017;
  • Laste mänguväljakute tootja koolituse teenindamine esitlustehnikaga tootmisruumides oktoobris 2017;
  • Delegatsioonide kohtumise teenindamine Rahvusraamatukogus Eesti EU eesistumise raames septembris 2017 (8 LCD ekraaniga pildilahendus, delegaadimikrofonid, esitlusarvuti);
  • Ürituse teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Lainela puhkekeskuses Käsmus oktoobris 2017;
  • Infopäeva teenindamine Kultuurikeskuses Kaja (5*3 meetrit ekraan, projektor, esitlusarvuti) septembris 2017;
  • Delegatsioonide kohtumise tehniline teostamine Õpetajate Majas Eesti EU eesistumise raames septembris 2017;
  • Delegatsioonide kohtumise teenindamine Mustpeade Majas Eesti EU eesistumise raames septembris 2017 (ümarlauale LCD ekraanidega ekraanilahendus, delegaadimikrofonid, helindus, konverentsikell ekraanide allnurgas);
  • X-Tee konverentsi teenindamine konverentsitehnikaga (peamikrofonid, heli, esitlused, konverentsikell, esinejamonitor ja slaidide lülitus) Nelijärvel septembris 2017;
  • Andmekaitsekonverentsi teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Vspa Konverentsikeskuses septembris 2017;
  • Akadeemia tee 30 ujula ja vabaajakeskuse nurgakivi ürituse
   teenindamine esitlustehnikaga augustis 2017;
  • Aparaaditehases siseõue lavale projektsioonilahenduse teostamine augustis 2017;
  • Seminari teenindamine konverentsitehnikaga Apollo Kinos Lõunakeskuses (esitlusarvutid, esinejamonitorid, raadiomikrofonid, pildi lülitamine) augustis 2017;
  • Tartuffi järelpeo teenindamine esitlustehnikaga Naiivis augustis 2017;
  • Pahtpää Külaseltsi öökino sündmuse projektori ja ekraaniga varustamine juulis 2017;
  • Esthus tootmishoone avamisürituse teenindamine juulis 2017;
  • Kvartali keskuse sünnipäevaürituse teenindamine V Spas Tartus (suur pilt, helitehnika DJ-le, valguslahendus, ruumi pimendamine) juunis 2017;
  • Konverentsi teenindamine V Spa Konverentsikeskuses Tartus (LCD ekraanid, esinejamonitor, peamikrofonid, helitehniku töö) juunis 2017;
  • Kevili koolituse teenindamine Tartumaal (suur pilt ja kõnevõimendus) juunis 2017;
  • Pressikonverentsi teenindamine Kvartali keskuses Tartus (LCD ekraan, helivõimendus) mais 2017;
  • Norwegian-Estonian Chamber of Commerce sündmuse teenindamine SAKU Gastropubis (helitehnika, peamikrofonid, esitluste kuvamine) mais 2017;
  • Kaitseväe ürituse teenindamine esitlustehnikaga Tapal mais 2017;
  • Messiboksi teenindamine estlustehnikaga Maamessil Tartus aprillis 2017;
  • Südameapteegi seminari teenindamine heli ja pildiga Tartus aprillis 2017;
  • Judovõistluste teenindamine (suur projetseeritud pilt spordisaalis) Audentese spordikeskuses Tallinnas aprillis 2017;
  • Trev2 foorumi teenindamine esitlustehnikaga Raadimõisa hotelli konverentsisaalis Tartus aprillis 2017;
  • Motoexotical messiboksi illustreerimine 5*3 meetrit ekraaniga märtsis 2017;
  • Konverentsi teenindamine Tartu Masingu kooli aulas 5*3 meetrit ekraani, full HD projektori ning helitehnikaga, samuti said ruumi kõrged aknad osaliselt musta kangaga pimendatud, märtsis 2017;
  • Guardtime’i kliendiürituse teenindamine kõrgel statiivil LCD ekraanidega (teleritega) Tallinnas jaanuaris 2017
  • Kunstioksjoni teenindamine ekraani, projektori ja esitlusarvutiga Tallinna raekoja suures saalis jaanuaris 2017
  • Aastalõpu koolituse teenindamine esitlustehnikaga Saint Gobaini klaasitehases Elvas detsembris 2016
  • Konverentsi teenindamine esitlustehnika, videotehnika ja helitehnikaga Eesti Rahva Muuseumis Ajutiste Näituste saalis novembris 2016
  • Ürituse teenindamine ekraanidega Baltika kvartalis FORK restoranis novembris 2016
  • Ürituse ülekandmine helis ja pildis kahe saali vahel Dorpat konverentsikeskuses oktoobris 2016
  • Esitluste teenindamine 65″ teleritega Rand ja Tuulbergi uues kontoris Tallinnas oktoobris 2016
  • Koolituse teenindamine esitlustehnikaga Saint Gobaini klaasitehases Elvas oktoobris 2016
  • Galaõhtu teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Eesti teaduste akadeemia saalis Toompeal septembris 2016
  • Ürituse teenindamine Nõo koolis 5*3 meetrit ekraani ja 5000 lum projektoriga juulis 2016
  • Kirjanike majas Tartus ürituse teenindamine esitlustehnikaga juulis 2016
  • Ürituse teenindamine esitlustehnikaga Ameerika Ühendriikide residentsis juunis 2016
  • Konverentsi teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Playtechi Tallinna kontoris mais 2016
  • Meditsiinialase konverentsi teenindamine heli- ja pildi ülekandmisega ühest ruumist teise Alatskivi lossis mais 2016
  • Ürituse teenindamine 5*3 meetrit projektsioonilahendusega NO99 Teatri saalis mais 2016
  • Rahvusarhiivi kolimisega seonduva ürituse teenindamine esitlus- ja helitehnikaga mais 2016
  • Koolituse teenindamine esitlustehnikaga Vahi tööstusparigs mais 2016
  • Kolmepäevase rahvusvahelise konverentsi teenindamine kahe ekraaniga esitlustehnilise lahendusega Dorpati konverentsikeskuses mais 2016
  • Koolituse teenindamine esitlustehnikaga suurköögiseadmete hoolduskeskuses Tallinnas aprillis 2016
  • Ürituse teenindamine 3,5*2 meetrit ekraaniga kasutades tagantprojektsiooni Tartus Tasku keskuses aprillis 2016
  • Konverentsi teenindamine 5*3 meetrit ekraani ja 5000 lum projektoriga No99 kammersaalis aprillis 2016
  • Euroopa Parlamendi konverentsi teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Vana-Võidus, Viljandi Kutseõppekeskuses aprillis 2016
  • Salvesti kliendiürituse teenindamine esitlustehnikaga märtsis 2016
  • Ürituse teenindamine heli- ja esitlustehnikaga Masingu kooli spordisaalis veebruaris 2016
  • Konverentsi teenindamine Jääaja keskuses suure 5*3 meetrit ekraani ja 5000 lum full hd projektoriga veebruaris 2016
  • 60″ Full HD videomonitori rentimine Haridusmessile Tartus novembris 2015
  • Turismikonverentsi teenindamine esitlustehnikaga Jääaja keskuses detsembris 2015
  • Projektori rentimine nädalaks koolituste läbiviimiseks Tartus
  • 4*3m ekraani, 5000 lum projektori ning nelja aktiivkõlari, peamikrofonide ja käsimikrofoniga helivõimenduse rentimine koos paigaldusega koolituse läbiviimiseks Saint Gobaini klaasitehases Elvas detsembris 2015
  • Üritus Tartu Lõunakeskuse jääl novembris 2015
  • 50″ ekraani korraldamine messiboksi ja videoülekanne kahe ruumi vahel konverentsil oktoobris 2015 Tartu
  • esitlustehnika raamatuesitlusele Tasku Rahva Raamatus oktoobris 2015
  • esitlustehnika konverentsile Vanemuise väikeses majas septembris 2015
  • esitlustehnika Kiili gümnaasiumisse kaheks päevaks augustis 2015