← Tagasi

Tehnikakomplekt nr 45 – 5*3 meetrit ekraan ja 5000 lum full hd projektor suuremasse saali

Soodushind!

  • Hind üheks päevaks: 215 € 262.3 € 200 € 244 €
  • Hind kaheks päevaks: 320 € 390.4 € 290 € 353.8 €

KMga: Jah Ei

Rendi komplekt

Komplekt sisaldab väga korraliku suurusega 5*3 meetrit ekraani ning kõrge lahutusvõimega (terava pildiga) full HD projektorit resolutsiooniga 1,920 × 1,080 pikslit ning heledusega 5000 lum.

Tehnika sobib efektsete ning sisukate esitluste läbiviimiseks võimaldades pildi kuvada nii suurelt ja teravalt, et graafikud ja tekst jäävad ka kaugemalt hästi näha. Kvaliteetne fotomaterjal saab selgelt ja detailselt kuvatud ning Teie sõnum jõuab muljetavaldavana publikuni.

Tehnika sobib ka hästi filmide näitamiseks – tegu on laiekraaniga ning projektoril on lisaks suurele lahutusvõimele ka 3D võimekus.

Projektor on selliste omadustega, et selle saab asetada hoopis publikuala küljele mitte keskele ning nii ei jää projektor publikust kellegi vaatevälja ekraani vaatamisel.

Komplekt sisaldab järgmist:

– 5 x 3 meetrit kvaliteetne ekraan Austria kvaliteetootjalt AV Stumpfl, mis on suurepäraste omadustega projektori valguse ühtlaselt jaotamise, maksimalse tagasipeegelduse ja läigete välitimise osas;

– 5000 lum heledusega full HD projektor Acer P7505, mis on 3D võimekusega, mitmekülgsete ühendusvõimalustega ning paindliku optikaga;

– statiiv projektorile;

– kaabeldus tehnikale.

Täpsema info komplektis sisalduvate seadmete kohta leiate alltpoolt:

Komplektis sisalduvaid tooteid