← Tagasi

Tehnikakomplekt 71: konverentsi esitluslahendus piklikusse ruumi + helitehnika

Soodushind!

  • Hind üheks päevaks: 885 € 1079.7 € 830 € 1012.6 €
  • Hind kaheks päevaks: 1300 € 1586 €

KMga: Jah Ei

Rendi komplekt

Tehnika piklikus saalis toimuval konverentsil väga heaks esitluste nähtavuse tagamiseks. Komplekt võimaldab pikas saalis või piklikus fuajees toimuva sündmuse puhul kogu publikul näha detailselt slaididel olevat teksti ja graafikuid tänu põhiekraanile lisanduvatele külgekraanidele. Nende kasutamine loob tingimused, et kellesti ei jää pilt liiga kaugele või mingite takistuste taha. Komplektis on samuti kogu vajalik helitehnika.

Komplektis on ka kaks esitlusarvutit ja esitlusswitch, et oleks võimalik vältida olukorda kus ekraanidele satub desktop koos ikoonidega – teises arvutis on võimalik keset ühte ettekannet järgmine esitlus juba avada ning enne uue ettekande algust ühe nupuvajutusega ekraanidele kuvada.

Komplekti kuuluvad 3,5*2 meetrit suur ekraan, 5000 lum full HD projektor, neli 55″ LCD ekraani (mõõtmetega 123*76 cm ning 4K resolutsiooniga) koos 2 meetri kõrguste jalgadega, 2 head esitlusarvutit, slaidipult ning vajalik kaabeldus ja lisaseadmed. Helitehnikast on olemas nii saali ees asuvad aktiivkõlarid kui ka saali keskossa paigutatavad lisakõlarid, 2 peamikrofoni, 2 juhtmeta käsi-raadiomikofoni ning helipult.

Põhiekraani on 3,5*2 meetrit suurusega ekraani asemel võimalik asendada ka 5*3 meetrit ekraaniga. Lisaekraanide keskkoha kõrgus on tavajuhul 190 cm, kuid neid saab ka lasta allapoole ligi 160 cm kõrgusele.

Täpsem info ja rohkem pildimaterjali on leitav allpool:

Komplektis sisalduvaid tooteid