← Tagasi

Tehnikakomplekt nr 46 – väga suur ning efektne pilt koos selgelt publikuni kostuva programmiga

Soodushind!

  • Hind üheks päevaks: 350 € 427 € 330 € 402.6 €
  • Hind kaheks päevaks: 500 € 610 € 490 € 597.8 €

KMga: Jah Ei

Rendi komplekt

Komplekt sisaldab väga korraliku suurusega 5*3 meetrit ekraani ning kõrge lahutusvõimega (terava pildiga) full HD projektorit resolutsiooniga 1,920 × 1,080 pikslit ning heledusega 5000 lum.

Helitehnika osas on komplektis väga kvaliteetse heliga 1,4 kW rms võimendus, mis sobib hästi suuremasse saali ja võimaldab kõne selgelt publikuni viia. Mikrofonidest on komplektis esinejatele 2 miniatuurset nahavärvi peamikrofoni ning 2 käsimikrofoni publiku küsimusteks ja moderaatorile.

Tehnika sobib efektsete ning sisukate esitluste läbiviimiseks võimaldades pildi kuvada nii suurelt ja teravalt, et graafikud ja tekst jäävad ka kaugemalt hästi näha. Kvaliteetne fotomaterjal saab selgelt ja detailselt kuvatud ning Teie sõnum jõuab muljetavaldavana publikuni. Esineja sõnad jõuavad tänu peamikrofonile selgelt ja üpris ühtlase tugevusega publikuni (sellele kaasa aitamiseks saab kasutada helipuldi kompressoreid).

Projektor on selliste omadustega, et selle saab asetada hoopis publikuala küljele mitte keskele ning nii ei jää projektor publikust kellegi vaatevälja ekraani vaatamisel.

Komplekt sisaldab järgmist:

– 5 x 3 meetrit kvaliteetne ekraan Austria kvaliteetootjalt AV Stumpfl, mis on suurepäraste omadustega projektori valguse ühtlaselt jaotamise, maksimalse tagasipeegelduse ja läigete vältimise osas;

– 5000 lum heledusega full HD projektor Acer P7505, mis on 3D võimekusega, mitmekülgsete ühendusvõimalustega ning paindliku optikaga;

– 1,4 kW kvaliteetne helivõimendus koos helipuldi, kahe käeshoitava raadiomikrofoniga ning kahe peamikrofoniga;

– statiivid  ja transpordikohvrid tehnikale;

– kaabeldus tehnikale.

Täpsema info komplektis sisalduvate seadmete kohta leiate alltpoolt:

Komplektis sisalduvaid tooteid