Aktiivne bassikõlar RCF SUB 905-AS II

1218,78  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Kasepuidust kõlakastiga, kvaliteetsetest komponentidest, väga hea võimsusega aktiivne bassikõlar – 2200 Watt Peak, 1100 Watt RMS, helirõhk 133 dB, 15″ madalsageduselement, esitleb heli sagedustel 40 Hz – 120 Hz.

Legendaarsete hulka kuuluv bassikõlar:

RCF bassikõlarid on esimene valik paljude helitehnikute jaoks tänu väga kõrgele helirõhule väga madalate sageduste juures, väikestele mõõtmetele võrreldes konkurentide toodanguga, tänu sellele, et nad on aktiivsubwoofer’id, tänud sisseehitatud viitekontrollile (delay control), suunakarakteristika muutmise võimalustele ning muljetavaldavale suuruse, kaalu ja helirõhu vahekorrale. Teie publik saab kaasahaarava ning emotsioone tekitava kogemuse osaks.

Innovaatiline kõlarielement:

RCF spetsialiseerub tipptasemel kõlarielementide disainimisele ja arendamisele. See hõlmab endas ka kõrgtehnoloogiliste materjalide nagu neodüümi (magnetid), süsinikfiibri, puhta titaani, kevlari, kaptoni ja mylar’i segude kasutamist. Oma  üle 60-aastase kogemuse juures kõlarielementide  disainimisel ja tootmisel on RCF’il olnud suur roll mitmete tehnoloogiliste leiutiste nagu näiteks süsinikfiibrist kõlarielemendi lehtriosa tootmisel.

Terve Eesti piires kohaletoomine tasuta.

Allpool olevad andmed tootja kodulehelt.

Kasutusjuhend: USER MANUAL-SUB 905-AS II

Tehnilised andmed: SPECSHEET – ENG

Joonised: LINE ART 2D-SUB 905-AS II

Specifications

Speaker package: 15 “Neo-Woofer with 3” Voice Coil
Power: 1100 W RMS / 2200 W Peak
Digital amplifier
Birch plywood enclosure
Audio controller with active equalisation
Stereo Crossover
Protection circuits and limiters
2 x XLR inputs
2 x XLR outputs
Frequency range: 40 – 120 Hz
Maximum level: 133 dB
Power Twist connector
36 mm tripod flange
Dimensions: 600 x 445 x 610 mm
Weight: 31.7 kg