Aktiivne seinakõlar LD Systems SAT 62A G2 W

Hind:
Hinna küsimiseks lisage toode ostukorvi

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

LD Systems SAT62AG2 näol on tegu püsiinstallatsioonidesse sobiliku kõlariga, millel on väga head helinäitajad. Seade suudab hästi taasesitada muusikat ka suuremal tugevusel ning helipildis on ka päris korralik bassiosa.

Seadmel on 6,5″ madal- ja kesksageduselement ning 1″ kõrgsageduselement, millele antakse toide 200W RMS jõudlusega AB tüüpi võimendiga. Võimendil on ka ülekoormuskaitse. Sisendpesaks on XLR’i ja 6,3 mm pulgapistiku ühispistik ning ka link XLR ühendus signaali edasiviimiseks järgmistesse kõlaritesse.

Helipilt on dünaamiline ja tasakaalustatud kogu 55 Hz – 20 kHz taasesitatava sagedusvahemiku osas ning saavutab maksimaalse helirõhu kuni 108 dB. Seadmel on ka sisse-välja lülitatav voolusäästureziim, mis lülitab kõlari ooterežiimile juhul kui signaali ei ole rohkem kui 3 minutit.

Kõlari kast on valmistatud 12mm paksusega MDF plaadist (üle keskmise tihedusega puitkiudplaadist) ning saadaval nii musta kui valgena. Kastil on ka M6 riputuspunktid ning kaasas ka kinnitusklamber seinale kinnitamiseks.

Allpool olev info on pärit tootja kodulehelt:

kasutusjuhend: LDSATG2_LD Systems_Bedienungsanleitung_EN_DE_FR_ES_PL_IT

The LD Systems SAT62AG2 is the active version of the SAT62G2. The compact 2-way speaker is not only suitable for installation, but also as a home studio monitor and for other sound reinforcement tasks.

The bass-reflex design is loaded with a 6.5″ custom woofer and a 1“ silk dome tweeter with wave guide, which are driven by a Class AB power amplifier with 200 W RMS power and overcurrent protection. The input is a XLR-jack combo socket, an XLR socket permits looping through of the signal. Reproduction is balanced and dynamic throughout the frequency range of 55 Hz – 20 kHz and attains a maximum sound-level pressure of 108 dB. The SAT62AG2 features a switchable power saving mode that automatically switches to standby if there is no signal for 3 minutes.

The 12 mm MDF cabinet with a durable textured coating is available in black and white and equipped with M6 rigging points. An included mounting bracket offers additional possibilities for mounting; a universal joint mount is available as an accessory.

Product number: LDSAT62AG2W
Product type: Installation Loudspeakers
Type: Wall-mounted Loudspeaker
Low/mid driver dimensions: 6.5″
Low/mid driver dimensions (mm): 165.1mm
Woofer magnet: Ferrite
Woofer brand: Custom-made
HF driver dimensions: 1″
HF driver dimensions (mm): 25mm
HF driver brand: Custom-made
Power amplifier (Class A): Class A/B
Dispersion (H x V): 60 x 60°
RMS: 50W
Frequency response: 55 – 20000Hz
Max. SPL: 108dB
Protection circuits: over voltage
Controls: switchable auto power mode, volume control, mains switch (on/off)
Indicators: Power
Line input connectors: 6.3 mm Jack, XLR
Line output connectors: XLR
Operating voltage: transformer, 220 V AC – 240 V AC, 50-60 Hz
Cabinet material: 12 mm MDF
Cabinet surface: texture paint
Cabinet colour: white
Cabinet construction: vented
Width: 200mm
Height: 320mm
Depth: 200mm
Weight: 5.25kg
Features: wall bracket