Bändi helivõimendustehnika 1

7750,23  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Kvaliteetne, jõuline, kergelt transporditav ning töökindel helitehnika ja valgustehnika bändile – digipult ning 2,8 kW Itaalia kvaliteetootja RCF võimendust suurepärase heli saavutamiseks + 690W LED’i lava valgustamiseks ning värvimiseks

Komplektis sisaldub väga töökindel, jõulise ja detailse heliga võimendustkomplekt võimsusega 2,8 kW rms Itaalia kvaliteettootjalt RCF, digitaalne helipult, mis võimaldab heli väga täpselt paika seada ning seadeid salvestada nii, et bändi seaded on kiirelt taas esile kutsutavad mis hoiab palju soundchecki aega kokku. Digitaalne helipult võimaldab heli keerata mistahes ruumi osast ning puudub magistraalkaabli kasutamise vajadus.

Komplekt sisaldab lava tausta värvilist LED valgustust, suure valgusjõuga LED lava eestvalgust, mis võib olla erinevates toonides valge või värviline. LED valgustus on väga töökindel, hooldusvaba, puhaste ja intensiivsete värvitoonidega ning ei soojenda esinejaid laval.

Komplektis on ka transpordikohvrid ja -kotid tehnikale, statiivid ja kogu vajalik kaabeldus. Komplektile saab alati lisada vastavalt vajadusele mikrofone ja pillivõimendeid.

Seadmed on ka niipalju kerged, et neid on saab muretult iganädalaselt ühest kohast teise viia ja ka trepid ei saa takistuseks.

Komplekt sisaldab järgmist:

– 2 aktiivkõlarid;

– 2 aktiivset bassikõlarit;

– digitaalne helipult;

– tahvelarvuti helipuldi juhtimiseks;

– 6 LED värvilist taustvalgustust;

– 4 suure valgusõuga LED lavavalgustit;

– statiivid ja kotid tehnikale ning väga kvaliteetne kaabeldus.