DJ komplekt 1 – kvaliteet, suur võimsus, mobiilsus

5748,64  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Suurepärase heliga, kvaliteetne ja töökindel tehnika DJ-tööks – sobivad ja efektsed seadmed, transpordikohvrid ja kogu kaabeldus

See tehnika sobib väga hästi DJ-tööks kattes saalid tugeva ja selge heliga, võimaldades luua väga korraliku valgusdekoratsiooni tantsupõrandal ning on kergesti transporditav ühe-kahe inimese poolt.

Komplekti kuulub puhta ja tugeva heliga ning väga pika tööaega helivõimendus Itaalia kvaliteetootjalt RCF, võimalusterohke DJ-contoller Pioneerilt, kompaktsed LED scännerid ja LED flat PAR prožektorid ADJ-lt, mis on hea valgusjõuga hooldusvabad ja äärmiselt pika eluaega. Valgusefektide esiletoomiseks on komplektis ka suitsumasin, mille puhul saab kasutada intervallrežiimi, et saalis oleks pidevalt kerge uduvine ja scännerite kiired selgelt nähtavad.

Komplektis on ka tugeva ehituse, suure levialaga ja pika patareide kestusega (2*AA 12 tundi) raadiomikrofon ürituste juhtimiseks.

Statiivid, kaabeldus ja transpordikokohvrid/kotid on valitud võimalikult töökindlad ja kerged.

Komplektis sisalduvad tooted