Giiditehnika 17+2

2818,20  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Giiditehnika komplekt ekskursioonide läbiviimiseks, mis võimaldab grupiliikmetel kuulda giidi kõnet selgelt oma kõrvaklappidest ka siis kui nad grupist veidi maha jäävad ning giidil rääkida ilma häält pingutamata ja loomulikult. Giiditehnika on eriti abiks mürarikkas keskonnas ringkäiku tehes nagu tootmishoone, tehas, linnatänav. Komplektis on mugavad kõrvaklapid 17-le grupiliikmele ja põsemikrofon koos saatjaga ning käest kätte antav juhtmevaba käsimikrofon giidile.

Tehnika on kasutatav ka lühikese sünkroontõlke tegemiseks nii sise- kui ka välitingimustes.

Tehnika töötab akudel (välja arvatud käsimikrofon, mis töötab AA-patareidel), kestab pika päeva ning on pärast kasutust mugavalt transpordi- ja laadimiskohvris täis laetav. Seadmed on transporditavad ja hoiustatavad kahes kerges kohvris. Need kohvrid saab aga maha jätta kui tehnika kasutuses on ning kõigil grupiliikmetel on käed vabad.

Tehnikal on 30-päevane prooviperiood ning 3-aastane garantii. Garantiiperioodi jooksul pakume kiirelt tasuta asendusseadet kui midagi tehnikast peaks remonti minema.

Tehnikakomplekti kuuluvad järgmised seadmed:

– 17 mugavat kõrvaklapipaari koos vastuvõtjatega;

– põsemikrofon giidile koos saatjaga;

– käsimikrofon giidile;

– tehnika laadimis- ja transpordikohver;

– kohver kõrvaklappide ja käesimikrofoni hoiustamiseks ja transpordiks

Seadmete kohta täpsema info leiate altpoolt