Heli- ja valgustehnika restorani, pubisse, klubiruumi – kõrge kvaliteet, töökindlus ning suurepärane heli

9052,40  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Komplekt väga kvaliteetsest ja töökindlast heli- ja valgustehnikast, mis sobib restoranis, pubis ning muudes rakendustes kasutamiseks ning aitab luua kena, piduliku õhtuse miljöö dekoreerides ruumi tumesinise UV värvifooniga, tantsupõranda väga efektsete liikuvate efektidega, valgustades lava ning luues suurepärased helitehnilised baastingimused erinevate muusikaliste kollektiivide esinemiseks.

Komplekti saab täiendada ja muuta täpselt Teie vajadustele.

Komplekt sisaldab väga kvaliteetse ja jõulise heliga Itaalia kvaliteetootja RCF helivõimendustehnikat koos kahe monitorkõlariga esinejatele ning väga funktionaalset digipulti andes väga head eeldused erinevate muusikakollektiivide esinemiseks. Mikrofone, pillivõimendusi ja lisamonitorkõlareid saab alati lisada vastavalt reaalsele vajadusele ning suurel osal esinejatest on sellised asjad olemas, et need ise kaasa võtta.

Komplektis on väga korraliku valgusjõuga (2*150W LED) lavavalgustus, mis võimaldab valida erinevaid valge värvi toone, erinevaid värve ning ei kiirga kuumust esinejatele. Samuti on lavavalgustitel valitavad kolm erinevat valgusnurka kas terve lava ühtlaselt valgeks tegemiseks või kitsama osa väljavalgustamiseks. Nii saali sinine UV foonvalgus kui ka tantsupõranda valgusefektid on LED tehnoloogia põhised, mis teeb nad väga hästi sobivaks tihedaks ja pikaajaliseks kasutuseks. Nende eluiga on väga pikk, nad on väga voolusäästlikud ning sisuliselt hooldusvabad hoides Teie jooksevkulusid kokku.

Komplektis on ka intervallrežiimiga suitsumasin, mis võimaldab hoida ruumis õrna suitsutaset, et tantsupõranda valgusefektid eriti hästi esile kerkiksid.

Kogu tehnikale on garantii 3-aastat koos tasuta asendusseadme saatmisega – ehk kui midagi peaks rivist välja minema, saadame kiirelt asendusseadme kuniks Teie seade korda saab.

Komplekt sisaldab järgnevaid seadmeid:

– 2 tk RCF 12″ aktiivkõlareid;

– 2 tk RCF 18″ bassikõlareid;

– 2 tk RCF 10″ monitorkõlareid;

– Behringeri väga võimalusterohke digipult;

– 2 tk 150W LED lavavalgustit;

– 2 tk 100W UV LED ruumi sinise foonvalguse prožektorit;

– 4 tk 80W LED scännerit tantsupõranda dekoreerimiseks;

– 1300 W suitsumasin intervallrežiimiga;

– vajalik kaabeldus tehnikale ning kõlarite seinastatiivid.

Täpsema info seadmete kohta leiate altpoolt: