See toode pole enam müügis

Juhtmevaba infrapuna delegaadimikrofoni-süsteemi mikrofonid ITC TH-0501 (chairman) ja TH-0501A (delegate)

Delegaadimikrofonid, mis sobivad ametlike töökoosolekute, konverentside ning debattide kõnevõimenduseks, helisalvestuseks ning videoülekandesse selge kõne saamiseks.

Seadmed on ühte süsteemi kaablivabalt ühendatavad ning ahelasse saab ka ühendada ühe koosoleku juhi ehk chairman-mikrofoni, millelt on võimalik eelisjärjekorras sõna võtta ja ka teiste kõnet katkestada.

Igal mikrofonil on sisse/välja lülitamise nupp, sisse lülitamise järel punaselt helendav indikaatorrõngas. Suur LCD näitab aku laetust, laadimise staatust, signaali tugevust, mikrofoni ID numbrit, hoiatab kehva signaali puhul, jmt. Mikrofon lülitab automaatselt heli välja, kui tekib tõrkeid ühendusega või mikrofonist ei räägita 99 sekundi jooksul.

Kaablivaba ühendus aitab kulusid kokku hoida ja jätab parema üldmulje, ning teeb süsteemi mugavamalt kasutatavamaks. Infrapuna lahendus tagab ka selle, et mikrofonide signaal ei levi ruumist välja ning seda ei sega raadiosaatjad.

 

Allpool olev info on pärit tootja kodulehelt:

  • Large LCD display shows signal strength, battery power, charge status, power status, the microphone switch state, microphone ID number, the system’s control channel number and the corresponding operating instructions Dynamic buttons.
  • Delegate Unit with speak button (on/off) and speak indicator for controlling the speak state.
  • Delegate Unit with voice control auto-off function: The MIC will automatically turn off if no sound happens after 99 seconds.
  • Microphone head with a lamp ring that shows the state of the microphone.
  • Gooseneck microphone length is 40cm.
  • Infrared wireless transmission technology