Kuulmisabi tehnika (assistive listening) – komplekt 30-le kuulajale seminarisaalis, kirikus, loengusaalis

3890,58  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Tegu on saatjast,  vastuvõtjatest ja kõrvaklappidest koosneva kuulmisabi komplektiga jutluse, loengu või seminari jälgimiseks inimestele, kes vajavad kuulmise iseärasuste tõttu kõrvaklappe, millest kostub selgelt esineja kõne ning reguleeritavat helitugevust oma kõrvaklappides. Tegu on töökindla, kuulmist säästva piiraja (limiter) ning täpsete patareitaseme näidikutega seadmetega.

Tehnikakomplekt sisaldab endas saatjat, 30-t vastuvõtjat ja 30-t paari kõrvaklappe. Saatjal on limiter kaitsmaks kuulajate kõrvu võimalike mikrofonivilede korral, vastuvõtjad töötavad ühtede AA-patareidega 8-12 tundi ja rohkem ning patareide taseme näidik on vastuvõtjatel kolmeastmeline – see võimaldab enne seadme kuulajale kätteandmist veenduda, et patareid kestavad terve ürituse ja need aegsasti vajadusel ära vahetada.

Seadmete levi on heades tingimustes tugevasti üle 100 meetri ning vastuvõtjate displeilt on ka levi tugevus jälgitav.

Antud seadmetega saab edastada ka jutluse, loengu või seminari tõlget kuulajatele. Seda tehnikat on soovitatav tõlke edastamiseks kasutada juhul kui tegu on passiivsete kuulajatega (diskussiooni tõlkimist ei ole plaanis), kes soovivad jälgida ühte loengut või jutlust ühes võõrkeeles.

Selle komplekti puhul on vajalik helivõimendustehnika olemasolu ruumis (mikrofon esinejal) – kui seda ei ole, tuleks komplektile mõni seade lisada.

Seadmetel on garantii 3 aastat ning prooviperiood 21 päeva, mille jooksul saate seadmed tagastada ja raha tagasi kui peaks selguma, et need ei sobi mingil põhjusel Teie kasutusalasse.

Komplekti kuuluvad:

– 30 paari kõrvaklappe;

– 30 vastuvõtjat;

– 1 saatja

Altpoolt leiate täpsema info seadmete kohta