Laserprojektor 10000 lum Panasonic PT-RZ970BE 1920×1200 WUXGA koos strandardobjektiiviga

20130,00  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Kõrge lahutusvõime ning väga suure valgusjõuga projektor suurematesse saalidesse. Seadme näol on tegu laserprojektoriga, töövälp on kuni 20 000 tundi – jäävad ära lambivahetuse kulud ning pilt on terve eluea lõikes tunduvalt heledam ja tõetruum kui lambiga projektoritel. Seega on selle projektori soetamine väga mõistlik rakendustesse, kus seade on väga tihedalt või koguni 24/7 kasutuses.

Projektor võimaldab kuvada 1,07 miljardit värvitooni, kontrastid on 100 000:1-le,  horisontaalne ja vertikaalne lens shift võimaldavad projektorit väga erinevalt paigutada.

Projektori kuvasuhe on 16:10 ehk sama paljude uusimate arvutitega ning lahutusvõime 1920×1200 pikslit, mis loob detailse, terava ning võimalikult arvutiekraaniga sarnase pildi.

Projektorile on saadaval laias valikus erinevat optikat, mis võimaldab ruumis projektori asukohta üpris vabalt valida.

Allpool olev info tootja kodulehelt:
Tehniline infoleht: RZ970-spec_EN
Kasutusjuhend: RZ970-manual_ET

Panasonic PT-RZ970

With immersive picture quality and practical features, the PT-RZ970 Series’ potential application extends from  permanent installation in museums, theaters, and control rooms through roles in signage, exhibition/rental, and  staging. Powered by the acclaimed SOLID SHINE Laser drive and latest 1-Chip DLP™ technology, the PT-RZ970  Series exceeds expectations with low-maintenance stability and vivid color performance maintained for longer than competitive products over years of 24/7 operation. The Panasonic PT-RZ970 Series: made by professionals, for professionals.

Superior white balance

The Quartet Color Harmonizer wheel mechanism captures a wider color space than comparable projectors, which allows white to be reproduced realistically on screen. Some conventional projectors can’t achieve an accurate white balance, so images can appear with a distracting greenish tint. Not the case with the Panasonic PT-RZ970 Series SOLID SHINE Laser projectors.