LED lavavalgustus koos tagantvalgusega – kultuurimaja, rahvamaja, kooliaula

4026,00  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Suure valgustugevusega, täpselt valitavate valge värvi toonide ning paljude intensiivsete värvidega LED lavavalgustus, mida saab juhtida mugavalt lihtsast valguspuldist ning mis ei kiirga kuumust esinejatele, komplektis ka tagantvalgus

Selle lavavalgustuse abil saab kooliaulate ja kultuurimajade saalide lavad korralikult valgeks, prožektoreid saab juhtida lihtsast valguspuldist ning mõne nupuvajutusega esile kutsuda juba eelnevalt salvestatud valgusseadeid.

Seadmetel on ka lai valik intensiivseid ja puhtaid värvilisi valgustoone, millega saab vastavalt ürituse omapärale näiteks lava ääred pidulikult värviliseks teha. Kogu valgust on võimalik ka muusika järgi värvi muutma panna.

Seadmed töötavad hääletult ning on sisuliselt hooldusvabad. Hõõglampidega lavavalgustuse LED lavavalgustuse vastu väljavahetamisel märkate, et lava valguse värvitooni saate täpselt seadistada valides kas sooja valge või hoopis lumivalge tooni ning lavavalgustuse elektri säästu kuni ligi 80% – komplekt sisaldab 10-t LED prožektorit, millest igaühe voolutarbimisvõimsus on 150W andes kokku võimsuseks 1,5 kW Võrreldes tavalise hõõglampidega lavavalgusega on see väga säästlik, LED’id annavad aga sellise võimsuse juures vägagi tugevat valgust.

Komplekti kuuluvad:

– 10 tk 150W COB LED prožektorit;

– DMX juhtimiskaabeldus;

– valguspult.

Hinnale lisanduvad kinnitusvahendid ja paigaldustöö kui soovite seda meiepoolt tellida.