See toode pole enam müügis

Aeroobikavöö peamikrofonile ELV Tunebelt

Peamikrofoni vöösaatjat stabiilselt vöökohal hoidev mugav kinnitusvöö, mis hoiab vöösaatjat paigal aeroobikat tehes, hüpates ning erinevatel viisidel aktiivselt liikudes. Vöö kestab aastaid ning ei veni välja. Ka näiteks zumbatreeninguid läbi viies ja hüppeid tehes püsib see kenasti paigal ja hoiab saatjat omal kohal.

Vöö on pesumasinas pestav. Kuigi vöösaatja tasku ülemisel osal ei ole eraldi rihma, ei kuku siiski peamikrofoni vöösaatja aeroobikatreeningute, eriti hüppamisharjutuste ajal välja kuna tasku ülemine äär on veidi kitsam ja vöötasku on elastne ning liibub tihedalt vöösaatja ümber hoides seda loksumast.

Vöö sobib ka nutitelefonide paigalhoidmiseks treeningute ajal.

See aeroobikavöö on tehtud neopreenist ning disainitud hoidma pea- ja põsemikrofonide vöösaatjat vertikaalselt. See disain on välja töötatud ja detailideni lihvitud fitness-sound valdkonnas töötavate ekspertide poolt.

Vööl on tugevndatud ääred mis tagavad suurema vastupidavuse ja pikema eluea. Liibuv neropreenist aeroobikavöö on kerge, mugav ning sele tasku mahutab enamuse levinud peamikrofonide saatjatest.

Vöötasku on veniv ning seega täpseid mõõtmeid välja tuua on keeruline, kuid need mõõtmed on ligikaudu 10 x 6,4 x 2,5 cm

Aeroobikavöö on käsitsi pestav ning selle ümbermõõt kohandatav vööümbermõõtudele alates väga väikestest mõõtusest kuni 97-107 cm olenevalt kui pingule vöö tõmmata. Suurematele mõõtudele on saadaval ka vööpikendi.