Põsemikrofonid 6

2688,88  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Põsemikrofonid ürituste läbiviimiseks sh. lavastused, paneeldiskussioonid, koolitused – tegu on töökindlate, suure levialaga miniatuursete nahavärvi põsemikrofonidega koos tehnikaräkiga vastuvõtjatele

Komplekt sisaldab 6 põsemikrofoni koos ülekande- ja vastuvõtuseadmetega. Mikrofonid on nahavärvi, miniatuursed, ning vastuvõtuseadmed on ehitatud ühte tehnikaräkki kus nad on koos süsteemselt ja kaitstult ning lihtsalt ja kiiresti transporditavad.

Mikrofonid on leikoplasti või plaastritükiga põsele kinnitatavad (+ toetav konksukuju kõrva taga), püsivad hästi paigal ega sega liikumist. Mikrofonide vöösaatjad on kerged, töötavad ühtede AA patareidega 8-12 tundi ja vahel rohkem ning nende displeilt on patareide laetuse tase täpselt jälgitav vältimaks ootamatut tühjenemist. Tehnikaräkist asuvatelt vastuvõtjatelt on samuti iga mikrofoni vöösaatja patarei laetuse tase jälgitav, samuti raadiosignaali tugevus, helisignaali tugevus ja sagedus.

Kõikidele mikrofonidele saab lisada suundantennid (ühe räki ehk 6 mikrofoni jaoks kokku 2 antenni), mis võimendavad signaalivasutvõttu ühest suunast ning  on vähem tundlikud teistes suundades võimaldades paremini vältida võimalikke segajaid, asetada antennid lava lähedale vedades antennisignaali kahe kaabliga eemale helipuldi juurde.

Mikrofonidel on 3-aastane garantii ning 21-päevane prooviperiood – kui need Teile sobivaks ei osutu – võtame need selle perioodi jooksul tagasi ning tagastame raha. 3-aastase garantiiperioodi jooksul saadame katkise seadme asemele 1-2 päeva jooksul tasuta asendusseadme kuniks Teie seade on remonditud või uue vastu välja vahetatud.

Komplekti kuuluvad:

– 6 põsemikrofoni koos transpordikotiga;

– 6 vöösaatjat;

– 6 vastuvõtjat;

– 2 antennijagajat tehnikaräkki;

– tehnikaräkk;

– voolujagaja tehnikaräkki;

– 3 vastuvõtjate räkki monteerimise klambrikomplekti;

– 6 kvaliteetset Cordial signaalikaablit äärmiselt töökindlate Neutrik otsikutega ning pikkusega 3 meetrit;

Alltpoolt leiate seadmete kohta täpsemat infot: