Targad 32″ infoekraanid poodi, tanklasse, restorani

2298,48  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Äärmiselt hea, hele ja kontrastne pilt, elegantne välimus, mugavad sisuhalduslahendused ning äärmiselt suur töökindlus ka 24/7 töökoormuse juures. Targad ekraanid võimaldavad tuua Teie pakkumised palju efektsemalt klientideni, optimeerida tööprotsessi ning teha suunatud reklaami ja vaatajastatistikat

Tarkade smart-signage infoekraanide kasutamine Teie müügiettevõttes või teenindusettevõttes võimaldab edastada pakkumisi klientidele silmapaistvas ja visuaalselt atraktiivses vormis, muuta sisu kiirelt ja mugavalt ning koguda ka infot, millised pakkumised hoidsid kõige kauem klientide huvi ning just millises vanuseklassi ja soo esindajate huvi. Samuti võimaldavad need hinnata ekraanist mööduvate klientide hulka ja seda kui paljud neist ekraanile tähelepanu pööravad. Ekraanid võivad edastada ka erinevaid pakkumisi sõltuvalt vaataja soost ja vanusest (*nõuab lisakaamerat).

Erkaanide sisu on ka mugavalt üle wifi ja üle interneti muudetav – nii saab näiteks menüüsid ja hindu kontorist muuta igal ajal ilma teenindussaali minemata.

Tehnikakomplekt sisaldab järgmist:

– 3 tk 32″ ekraani;

– ekraanide seinakinnitused

Tavalised ekraanide sisuhalduslahendused on tasuta ning kui soovite, saame juurde pakkuda ka paigaldust ning ekraanide tööleseadmist ning häälestamist vastaval Teie vajadustele.