← Tagasi

Tehnikakomplekt nr 36 – saal pidulikult värviliseks ning väga hea helivõimendus

Soodushind!

  • Hind üheks päevaks: 195 € 237.9 € 130 € 158.6 €
  • Hind kaheks päevaks: 290 € 353.8 € 190 € 231.8 €

KMga: Jah Ei

Rendi komplekt

Selles komplektis on tehnika ürituse juhtimiseks raadiomikrofoni abil sobides publikule 30-400 inimest ning valgustehnika, mille abil saab erinevad saalid värviliseks teha ning kas osa valgustusest või kogu valgus muusika järgi või vaikselt omas tempos värvi muutma panna. Komplekt sobib suurepäraselt tantsumuusika esitamiseks tänu tugeva ja madala bassiosa olemasolule, mis toob rütmid eriti hästi esile ja loob laia ning meeldiva helipildi.

Selle komplekti abil saate täita saali või väliplatsi tugeva ja selge muusika või kõnevõimendusega ning juhtida üritust raadiomikrofoniga, mille leviala on 100m ja rohkem ning mille patareid kestavad 12 tundi ja seade annab aegsasti nende vahetamise vajadusest märku.

Käesolev komplekt on suurepäraseks abivahendiks ürituste läbiviimisel 30-le kuni isegi 400-le inimesele või rohkemale ning võimaldab ka hiljem öösel tantsumuusikat mängida. Samuti sobivad seadmed muusikaliste esinemiste läbiviimiseks

Seadmed mahuvad auto pagasiruumi ning on ülesseatavad ilma väga spetsiifiliste teadmisteta.  Kaasas on kogu vajalik kaabeldus ja statiivid kõlaritele.

Komplekti kuuluvad:

– 2 aktiivkõlarit;

– bassikõlar;

– helipult;

– raadiomikrofon;

– 10 flat LED prožektorit;

– statiivid kõlaritele, kogu kaabeldus ja transpordikohvrid tehnikale

 

Komplektis sisalduvaid tooteid