Antud toode sisaldub meie rendikomplektides. Vaata lähemalt:

Peamikrofon LD Systems U506 BP

Tegu on kvaliteetse viimistluse, väga kasutajasõbraliku disaini ja ülevaatlike displeidega profiseeria peamikrofoniga koos vöösaatja ja vastuvõtjaga.

Peamikrofon ise on kompaktne ja väga kerge (0,2kg) ning sobib hästi kõikidele üritustele, kus:

– esineja peaks säilitama soliidse ja ametlikuma välimuse,

– ta peaks saama vabalt liikuda ja käed peaksid vabad olema ning

– tema juttu peaks väga selgelt ja ühtlaselt kosta olema.

Garnituur, signaalikaabel ja mikrofon on nahatooni ning seetõttu ei paista väga silma. Peagarnituuri suurus on ka muudetav vastavalt kasutaja pea mõõtmetele.

Nii vöösaatjal kui ka vastuvõtjal on kanali, patareide laetuse ning mikrofoni (või instrumendi) nime näidikuga selged displeid. Displeidel kuvatav nimi on kasutaja poolt menüüs vabalt valitav ja tähthaaval sisestatav.

Tegu on Saksamaal välja-arendatud profi-kvaliteediga seadmetega. Vastuvõtja ja saatja tööraadius on ligi 100 m. Vöösaatja saatevõimsus on lülitatav 2mW, 10mW ja 30mW vahel võimaldades kasutada kas palju saatjaid üheaegselt väiksemas saalis või siis tagada maksimaalne saatekaugus välitingimustes. Leviulatust on võimalik suurendada, lisades mikrofonile suundantennid.

Pakume tavajuhul neid seadmeid töösagedusega 655 – 679 MHz. See võimaldab suure leviala ning segajaid on vähem kui 800 ja 900 MHz vahel.

Tegu on rendimikrofonidega, saame neid pakkuda ka koguses 10-15 tk.

 

Tehnilised andmed:

Peamikrofon:

ldws100mh3_ld_systems_bedienungsanleitung_en_de_fr_es

Vöösaatja-vastuvõtja:

LDU506BPG_LD_Systems_U500_Series_Brochure

Tootja koduleht