Helivõimendus treeningute läbiviimiseks 1

831,19  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Tehnika sobib aeroobika ning väga erinevate muude treeningute läbiviimiseks kus treenerit peab olema hästi kosta, tal peavad käed vabaks jääma ning ta peab saama joosta ja hüpata. Komplekti kuulub väga hea ja töökindel peamikrofon, mis on ka nahavärvi ja miniatuurne. Seadmete juures on ka mikrofoni vöösaatja rihm, mis võimaldab saatjat vöö peal tugevalt kinni hoida. Kõlar on teisaldatav ratastel ning seadmel on ka sang. Kõlarit ja kaasas olevaid kahte lihtsat käsimikrofoni saab kasutada ka kohtades kus elektrit ei ole kuna kõlaril on ka akutoide.

Tehnika sobib aeroobika ning väga erinevate muude treeningute läbiviimiseks kus treenerit peab olema hästi kosta, tal peavad käed vabaks jääma ning ta peab saama joosta ja hüpata.

Komplekti kuulub väga hea ja töökindel peamikrofon, mis on ka nahavärvi ja miniatuurne.

Seadmete juures on ka mikrofoni vöösaatja rihm, mis võimaldab saatjat vöö peal tugevalt kinni hoida.

Kõlar on teisaldatav ratastel ning seadmel on ka sang.

Nii muusikat esitada kui ka peamikrofoni kasutada on tänu kõlari akutoitele võimalik ka seal kus elektrit ei ole.

Tehnikaga on kaasas ka tugev ja ilmastikukindel transpordikohver mikrofoni osadele.

Kõlari tagapaneelil on USB mängija, SD-kaardi lugeja, telefoni otsik ning FM raadio.

Peamikrofoni kasutamine nõuab elektri olemasolu ürituse toimumiskohas – komplekti on võimalik siiski ka nii ümber ehitada, et ka peamikrofoni saab aku toitelt kasutada. See tekitab lisakulu aga on tehtav.

Seadmete kohta täpsema info leiate allpool: