Helivõimendus treeningute läbiviimiseks 2

1877,58  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Helitehnika aeroobikatreeningute ning mitmesuguste muude trennide läbiviimiseks mis on mugava, töökindla, miniatuurse ning hästi hüpates, joostes ja harjutusi tehes paigal püsiva peamikrofoniga. Komplekt on kergesti teisaldatav koos sangadega kergete kõlarite, transpordikohvri ja transpordikotiga. Kõlarid võimaldavad katta suure saali või väliplatsi selge ja vajadusel väga tugeva kõne ja taust- või tantsusmuusikaga. Helipuldi abil saab sättida peamikrofoni heli optimaalseks ja nivood ühtlustada, samuti esitada muusikat telefonist, tahvelarvutist või sülearvutist.

Helitehnika aeroobikatreeningute ning mitmesuguste muude trennide läbiviimiseks mis on mugava, töökindla, miniatuurse ning hästi hüpates, joostes ja harjutusi tehes paigal püsiva peamikrofoniga.

Komplekt on kergesti teisaldatav koos sangadega kergete kõlarite, transpordikohvri ja transpordikotiga.

Kõlarid võimaldavad katta suure saali või väliplatsi selge ja vajadusel väga tugeva kõne ja taust- või tantsusmuusikaga.

Helipuldi abil saab sättida peamikrofoni heli optimaalseks ja nivood ühtlustada, samuti esitada muusikat telefonist, tahvelarvutist või sülearvutist.

Komplekti kuulub ka kvaliteetne kaabeldus seadmete ühendamiseks.

Kogu komplektil on kolmeaastane garantii, mille jooksul saadame vajadusel tasuta asendusseadme.

Tehnika kohaletoimetamine on üle Eesti tasuta.

Seadmete kohta täpne info on leitav allpool: