Giiditehnika laenutus ekrskursioonide, koolituste ja sosintõlke läbiviimiseks

Lihtne lahendus tõlgi või giidi kõne edastamiseks kuulajate kõrvaklappidesse nii siseruumides kui ka välioludes

Giiditehnika rent

Giiditehnika (sosintõlke tehnika)

Giiditehnika on üks võimalus kanda edasi tõlgi kõnet kuulajate kõrvaklappidesse.

See lahendus on täiesti mobiilne ja võimaldab tõlgil, esinejal või grupijuhil inimestega mööda erinevaid ruume või ka vabas õhus ringi liikuda.

Kõik kuulajad saavad väikese vastuvõtja koos kõrvaklappidega ning tõlgil on saatja koos peamikrofoniga.

Küsige pakkumist

Giiditehnika kasutusalad

Ekskursioonid

Sobilik ekskursioonile, kus grupijuhti on vaja selgelt kuulda mürarikkas keskkonnas, nt tootmishoones või linnatänaval ja mitmekümne meetri kaugusele (ilma, et see häiriks teisi möödujaid).

Tõlgiga ekskursioonid

Kasulik mitmekeelsete gruppide ekskursioonidel, kus on üks grupijuht ja 1-2 tõlki. Nii on inimestel võimalus valida grupijuhi kõne või tõlkide kõne vahel.

Tõlgiga lühikesed seminarid

Samuti sobilik lühikestele koosviibimistele, kus on vaja tõlkida väikesele arvule külalistele lühikest aega ning tõlgi kõne publikkusse kostumine ei ole eriti suureks probleemiks.

Giiditehnika seadmed

Kasutame Yarmee digitaalset tehnikat, mida on mugav kasutada, mille signaaliülekanne on kahinatevaba ning mille akud kestavad muretult pika päeva.

Kõne saatjad ja vastuvõtjad

 • Kaal: 50 grammi
 • Tööraadius: 60 meetrit ja rohkem
 • Aku kestus: 20 tundi ja rohkem

 

Hinnapäring giiditehnikale

Vaata ka tehnika valmiskomplekte .  Lisainfo (valikuline)

  Valmiskomplektid rendiks

  Giiditehnika 10

  Komplekt koosneb 10-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kohvrist tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 210 € 256.2 €

  Giiditehnika 20

  Komplekt koosneb 20-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kohvrist tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 260 € 317.2 €

  Giiditehnika 30

  Komplekt koosneb 30-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kohvrist tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 290 € 353.8 €

  Giiditehnika 40

  Komplekt koosneb 40-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 320 € 390.4 €

  Giiditehnika 50

  Komplekt koosneb 50-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 380 € 463.6 €

  Giiditehnika 70

  Komplekt koosneb 70-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 460 € 561.2 €

  Giiditehnika 100

  Komplekt koosneb 100-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 570 € 695.4 €

  Giiditehnika 150

  Komplekt koosneb 150-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 700 € 854 €

  Giiditehnika 200

  Komplekt koosneb 200-st vastuvõtjast koos kõrvaklappidega, peamikrofonist koos saatjaga ning kergetest kohvritest tehnika transpordiks ja akude laadimiseks.

  Rendihind: 810 € 988.2 €