← Tagasi giiditehnika rendi lehele

Giiditehnika 10

  • Hind üheks päevaks: 210 € 256.2 €
  • Hind kaheks päevaks: 260 € 317.2 €

KMga: Jah Ei

Rendi komplekt

Komplektis on tehnika esineja, giidi või tõlgi kõne ülekandmiseks kuni kümne inimese kõrvaklappidesse ning kohver, kuhu saab pärast üritust asjad kokku pakkida ning seadmete akud järgmiseks päevaks täis laadida.

Tehnika on mobiilne, leviulatusega ligi 60 m ja rohkem ning akude kestusega kuni 20 tundi. Seadmetel on hea ülekandetehnoloogia, mis võimaldab täpse ja pea segajatevaba ülekande koos madala kandesagedusega suurema leviulatuse saavutamiseks. Vastuvõtjate ja saatjate orienteeruv akude laadmisaeg on 4 h.

Seadmed on väikesemõõtmelised, kerged ja kaelarihmadega. Vastuvõtjal on taustvalgustusega LED displei koos signaalitugevuse, aku laetuse ja kanali näidikuga. Seadmetele lisatakse tavajuhul mugavad ja diskreetsed ühe kõrva klapid kuid eriti mürarikkas keskkonnas kasutamiseks soovitame nende juurde stereokõrvaklappe (testitud ka saekaatris).

Komplektis on üks peamikrofon ja üks saatja giidi kõne edastamiseks. Kui soovite saatjaid rohkem, andke märku – need saab ära jagada nii, et ühe saatja signaal jõuab osadesse kõrvaklappidesse ja teise saatja oma teistesse (alternatiivne variant on kasutada saatjaid kordamööda, kahe saatja ja peamikrofoni heli korraga kõigisse kõrvaklappidesse tavalahenduse puhul saata ei saa – see nõuab lisatehnikat ja ettevalmistusi aga on ka tehtav).

Teiste suurustega komplektid leiate siit lehelt.

Yarmee giiditehnika kasutusjuhend: Yarmee YT100 kasutusjuhend

Kui soovite giiditehnikat rentida pikemaks perioodiks (paar nädalat või ka mitu kuud), küsige kindlasti eraldi hinda.