1.5 Hea helipildi ja korraliku jõudlusega helivõimendus saalidesse – koos kergema bassiosa laiendusega

4659,47  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

– Suurema jõudluse ning laia helipildiga kõlarid koos seinastatiividega + 18″ bassikõlarid;

– helipuldiks on võimalusterohke digitaalne helipult bluetooth-mooduliga;

– töökindlad, hea heliga ja suure kasutusmugavusega käsimikrofonid ja peamikrofonid;

Suurema jõudluse ning laia helipildiga kõlarid koos seinastatiividega ning 2tk 18″ bassikõlarit. Komplekti sobib kui kasutusvaldkonnas on suur roll tantsumuusikal ja muusikaliste kollektiivide esinemisel või ka videote/filmide heli esitamisel.

Helipuldiks on võimalusterohke digitaalne helipult bluetooth-mooduliga, et saaksite ühendada nutiseadmete heli juhtmevabalt. Digipult võimaldab ühelt poolt väga mugavat, muretut ja töökindlat tehnika kasutamist, kuna sätted saab tahvelarvutiga paika panna ja tavaline saali kasutaja ei peagi nendele ligipääsu saama – mikrofonid ja taustmuusika töötavad tavasätetega, neid on vaja lihtsalt sisse lülitada. Nõudlikumate ürituste jaoks annab digipult palju võimalusi ning algseid seadeid, millega saali tehnika taas tavarežiimis edasi töötab, saab taastada algsest settingute failist.

Raadiomikrofonideks on töökindlad, hea heliga ja suure kasutusmugavusega käsimikrofon ja peamikrofon mis võimadavad läbi viia seminare, aeroobikatreeningut, töötube ning lihtsamaid muusikalisi esinemisi.

Komplektis on ka kogu vajalik signaalikaabeldus, lisada tuleks veel voolukaabldus.

Komplektis sisalduvad tooted