1.6 Hea helipildi ja suure jõudlusega helivõimendus saalidesse – koos suurema bassiosa laiendusega ning väga võimeka digipuldiga

6385,77  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

– Suurema jõudluse ning laia helipildiga kõlarid koos seinastatiividega + 4 tk 18″ bassikõlarid;

– helipuldiks on võimalusterohke ja üle keskmise keerukates bändiesinemisteks sobiv digitaalne helipult bluetooth-mooduliga;

– töökindlad, hea heliga ja suure kasutusmugavusega käsimikrofonid ja peamikrofonid;

Suurema jõudluse ning laia helipildiga kõlarid koos seinastatiividega ning 4tk 18″ bassikõlarit. Komplekt sobib kui kasutusvaldkonnas on suur roll tantsumuusikal ja valjemate bändide esinemisel.

Helipuldiks on võimalusterohke digitaalne helipult bluetooth-mooduliga, et saaksite ühendada nutiseadmete heli juhtmevabalt. Digipult võimaldab ühelt poolt väga mugavat, muretut ja töökindlat tehnika kasutamist, kuna sätted saab tahvelarvutiga paika panna ja tavaline saali kasutaja ei peagi nendele ligipääsu saama – mikrofonid ja taustmuusika töötavad tavasätetega, neid on vaja lihtsalt sisse lülitada. Nõudlikumate ürituste jaoks annab digipult palju võimalusi ning algseid seadeid, millega saali tehnika taas tavarežiimis edasi töötab, saab taastada algsest settingute failist. Käesoleva komplekti helipult on valitud nii võimekas, et sellega saaks ka keerulisemaid bändiesinemisi helindada.

Komplektis on ka kogu vajalik signaalikaabeldus, lisada tuleks veel voolukaabldus.

Komplektis sisalduvad tooted