1.2: Kompaktne, kvaliteetne ja suurepärase heliga võimenduskomplekt kuni keskmisesse saali – must

1743,67  €
Hind km-ga: Jah Ei

Korvi lisatud toodetele saab ka paari klikiga küsida nimelise ja ametliku hinnapakkumise, soovi korral koos paigaldusega.

  • Eesti piires on kohaletoimetamine tasuta

Kompaktne ja väiksemõõtmeline kuid väga hea võimsuse ja bassiosaga helitehnikakomplekt, mis sobib kõige paremini väiksematesse ja keskmise suurusega saalidesse muusikalisteks esitlusteks ja ettekannete läbiviimiseks. Helipuldiga on võimalik mugavalt ühendada bluetooth-iga, et esitada muusikat läbi nutiseadme. Seadmed on valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, mis tagab aastateks töökindluse.

 

Kompaktne, kvaliteetne ja suurepärase heliga võimenduskomplekt kuni keskmise suurusega saali püsiinstallatsiooniks. Väikesemõõtmelise saaliga hästi sobivad valged või mustad kõlarid koos seinastatiividega. Kõlaritel on korralik jõudlus ja väga hea madal bassiosa. Helipuldiks on lihtne analoog-helipult koos bluetooth-mooduliga, et saaksite ühendada nutiseadmete heli juhtmevabalt. Raadiomikrofonideks on töökindlad, hea heliga ja suure kasutusmugavusega käsimikrofon ja peamikrofon mis võimadavad läbi viia seminare, aeroobikatreeningut, töötube ning lihtsamaid muusikalisi esinemisi. Komplektis on ka kogu vajalik signaalikaabeldus, lisada tuleks veel voolukaabldus.

Komplekt sisaldab järgmisis seadmeid:

– kahte musta aktiivkõlarit

– kahte musta kõlariseinastatiivi püsiinstallatsiooniks

– bluetoothiga helipulti

– peamikrofoni, vöösaatjat ja vastuvõtjat

– raadiokäsimikrofoni ja vastuvõtjat

– mikrofonistatiiv

– signaalikaabeldust