Tootetutvustused AVStumpfl kvaliteetsed projektsioon...
AVStumpfl kvaliteetsed projektsiooniekraanid – ekraanide müük

AVStumpfl kvaliteetsed projektsiooniekraanid – ekraanide müük

Mobiilsed kvaliteetekraanid Austriast

mobiilsed ekraanid, projektsiooniekraanid, esitlustehnika müükPakume kvaliteetseid, töökindlaid, kergeid ning kiirelt üles seatavaid mobiilseid projektsiooniekraane Austria kvaliteetootjalt AVStumpfl.

Ekraanidel on tugevad, alumiiniumist ja lihtsalt kokku-lahti volditavad jalad ja raam ning peegeldusi vältiv ja pildi heledust ühtlaselt üle terve ekraani jaotav ekraanilina.

Need ekraanid on kasutuses rendifirmades üle maailma oma suure töökindluse, lihtsa paigalduse ja heade pildiomaduste pärast.

Ekraanidel on 5-aastane garantii raamile ja jalgadale ning 24-kuune garantii linale.

Ekraani raam

projektsiooniekraani raamSuur tugevus ja töökindlus. Toodetud ja disainitud Austrias.

Ekraani raam ja jalad koosnevad väga kõrgel täpsusastmel pressitud alumiiniumdetailidest, mida ühendavad mugavad kiirlukustid.

Terve raam on lihtsalt ja loogiliselt lahtivolditav ning detailide ühenduskohad lukustuvad automaatselt.

Raamil ei ole väikeseid, lahtiseid ja lihtsalt kaduma minevaid osi ning kokkupanek on disainitud võimalikult intuitiivseks.

Raamide ja jalgade tootmisel rakendatav ettevõttesisene arendusprotsess, kõrgkvaliteetsete CNC-pinkide kasutamine tootmises ning käsitsi valitud materjalide kasutamine koos põhjaliku kvaliteedikontrolliga võimaldavad tagada kõige pikema eluea turul.

Ekraanide raamidel on ka 5-aastane garantii.

Ekraani lina

ekraanilina - eestprojektsioon, tagantprojektsioon, dual-projektsioon, 3D projektsioon, ekraanEestprojektsioonilina, tagantprojektsioonilina, dual-projektsioonilina (eest ja tagant), 3D projektsioonilinad.

Ekraanilinad on kinnitatavad raamile trukkidega, mis on publikule pea nähtamatud, ekraani pind on täielikult matt, väga sile, rõhutab hästi projektori kontrastsust ning jaotab pildi heleduse ühtlaselt üle kogu ekraani.

AV Stumpfl ekraanide linad vastavad kõrgetele ja täpsetele nõuetele, mis baseeruvad ligi 40-aastasel tootmiskogemusel. Materjalide kvaliteedile pannakse hankimisel väga suurt rõhku ning ekraanilinad vastavad ülemaailmsetele rendi- ja lavatehnika nõuetele.

teisaldatava ekraani jaladEkraani jalad

Kerged, tugevad, stabiilsed.

Pakume erinevat tüüpi ekraanijalgu ning muud liiki ekraanikinnitusi, et võimaldada erinevaid ekraanide paigaldamise viise. Ekraanide jalgadel on sama kõrge kvaliteet ja kasutusmugavus nagu raamidel.

Jalgadel on 5-aastane garantii.

Ekraani ülespanek

mobiilse ekraani ülespanek, paigaldus, kuidas paigaldada teisaldatavat ekraaniEkraani on kiire ja intuitiivne üles panna. Detailid on kaalult kerged, tööriistu vaja ei lähe.

Raam ja jalad on kokkuvolditud ning nende lahtivoltimisel fikseerivad asendi automaatselt kiirlukustid.

Lina kinnitatakse erkaani äärele trukkidega ning see jääb pingul ja sile.

Suurema ekraani püstilükkamiseks on vaja kahte inimest, ülejäänud töö saab teha üks inimene.