Tootetutvustused Kuulmisabi tehnika müük
Kuulmisabi tehnika müük

Kuulmisabi tehnika müük

kuulmisabi tehnika, assistive listening, kõrvaklapidKuulmisabi tehnika, mis võimaldab raadioteel esineja kõne üle kanda kuulajate kõrvaklappidesse, on suurepäraseks abivahendiks vaegkuuljatele koolitustest, loengutest ning kirikus jutlustest osa saamiseks tuues esineja kõne selgelt ning kuulaja poolt valitud tugevusega tema kõrvaklappidesse.

Kõrvaklappide vastuvõtja võimaldab esineja kõne vastuvõttu üle terve suure saali või väliplatsi ning helitugevuse reguleerimist kõrvaklappides iga kuulaja enda poolt. Kõne otse kõrvaklappidest kuulamine jätab välja ruumi kajad, asetab muud segavad faktorid nagu taustmüra või korval juttu ajavate inimeste hääled tahaplaanile ning võimaldab keskenduda ettekandjale, kelle kõne on klappidest kosta selgelt ja täpselt vajaliku tugevusega.

kuulmisabi tehnika, assistive listening, kõrvaklapid 2Seadmed töötavad ühtede patareidega ühe 8 tunni ning neil on ka täpsed patarei taseme näidikud mis võimaldavad tehnikat enne üritust välja jagavatel inimestel veenduda, et konkreetse vastuvõtja patareid on piisavalt laetud ning vajadusel need ära vahetada.

Saatjale on sisse ehitatud ka limiter, mis kaitseb kõrvaklappide kasutajaid võimalike mikrofonivilede ohtliku ja väga järsu signaalitugevuse suurenemise eest.

Alltpoolt leiate näidiskomplektid kuulmisabi tehnikast. Neid on võimalik ka muuta täpselt vastavalt Teie vajadustele. Küsimuste korral võtke kindlasti ühendust

Allpool olevad komplektid eeldavad mikrofoni ja helipuldi olemasolu tehnika kasutuskohas, need saab ka tehnikale aga lisada.

Seadmete kõrvaklappide tüüpi saab muuta vahetades stereokõrvaklapid ühe kõrva külge käiva klapi vastu välja.