Tootetutvustused RCF aktiivkõlarid ja aktiivsed sub...
RCF aktiivkõlarid ja aktiivsed subwooferid

RCF aktiivkõlarid ja aktiivsed subwooferid

rcf aktiivkõlarid

Pakume Itaalia kvaliteetootja RCF aktiivkõlareid ja subwoofereid, mis on detailse, puhta ja jõulise helipildiga, kvaliteetsete komponentidega ning töökindlad seadmed kasutamiseks professionaalses  kasutusalas nagu bändide helivõimendus, DJ-de helivõimendustehnika, pubide tantsupõrandate helidamine, ööklubid, konverentsisaalid ja kontsertsaalid.

RCF helitehnika on valmistatud Itaalias kasutades kõige arenenumat tehnoloogiat loomaks töökindlad ning kvaliteetsed seadmed, mis vastavad ka nõudlike muusikute ootustele taasesitades selge vokaali, tugeva ja täpse bassi ning detailsed ja puhtad kõrghelid. RCF’i toodangut kasutakse ja hinnatakse laialt üle maailma. Eriti silmapaistev on RCF aktiivkõlarite väga hea bassitaasesitus, mis on selge, madal ja tugev.

Tarnime seadmed Teile üle Eesti ilma lisatasuta, kanname hoolt, et 3-aastase garantiiperioodi jooksul saaks defektiga seade kiirelt ja tasuta remonditud või asendatud ning pakume remondiperioodiks tasuta asendusseadet kui soovite. Kõige populaarsemad mudelid saame tihtipeale tarnida juba 48 tunni jooksul.

Kui kaalute kvaliteetse helivõimendustehnika ostmist kuid kahtlete veel kas selline investeering ennast ära tasub – kirjutage meil aadressile elmer.voolaid@elvtehnika.ee ning ehk leiame võimaluse korraldada mugav võimalus Teile proovikuulamiseks. See ei kohusta Teid ostma kuid annab võimaluse enda jaoks hästi kaalutletud otsus teha.

Kui Teil on mõtted mida tahaksite teostada või umbkaudne idee selle osas mida vajate, võtke kindlasti ühendust.

Allpool toome välja levinumad mudelid: