Tootetutvustused RCF EVOX ribakõlari ja subwooferi ...
RCF EVOX ribakõlari ja subwooferi komplektid heli ühtlasemaks ja selgemaks võimendamiseks

RCF EVOX ribakõlari ja subwooferi komplektid heli ühtlasemaks ja selgemaks võimendamiseks

RCF evox seeria ribakõlarid, column kõlarid, array

Väga kvaliteetsed helivõimenduskomplektid, mis võimaldavad nii kõnet, eelnevalt salvestatud muusikat kui ka bändi live-esinemisi võimendada selliselt, et vokaali selgus, heli detailsus ning üle ruumi jaotumise ühtlus on enneolematult head.

Uudne tehnoloogia, mis toob mitmeid eeliseid

RCF evox tehnoloogiaRCF EVOX seeria kõlarid jaotavad heli ruumis palju ühtlasemalt ning laiema nurgaga kui tavalised aktiivkõlarid. Selle tulemusel on ka saali keskel või tagaosas heli tugev, selge ja detailne ning lava ees on helitugevus palju mõistlikumal tasemel ja mugavalt kuulatav.

Kõlarid on laiema vertiklaalse heli levimise nurgaga tavalised aktiivkõlarid (60 asemel 120) ning nende horisontaalne heli levimise nurk on 60-ne või 70-ne kraadi asemel 30 kraadi – ehk palju kitsam. See tuleneb helilainete liitumise põhimõttest, mida ribakõlari disain ära kasutab.

EVOX seeria kõlarite puhul on ühes piklikus kastis 5-8 üksteise kohal paiknevat kõlarielementi, mille lained liituvad selliselt, et heli levib kaugemale ning ei haju nii palju üles ja allasuunda ära. Tulemuseks on ruumi ühtlasem heliga kattuvus. Lai vertikaalne nurk aitab hästi ka saali külgi heliga katta – nii on selgelt arusaavad ja tugev heli ka laiema saali külgedes.

EVOX array või column disaini eripära võimaldab mikrofone palju efektiivsemalt kasutada ja kõnet tugevamini võimendada kui see tavakõlaritega võimalik on. Mikrofon ei lähe kaugeltki nii lihtsalt vilesse kui tavakõlaritega – see võimaldab seadistada näiteks korraga 6 peamikrofoni ühes saalis väga selgelt ja tugevalt kostuma ilma kartmata, et mõni mikrofon vilesse läheb kui üks esinejatest kõlaritele lähemale või kõlarite ette liigub. See teeb nad esmaklassiliseks helivõimenduse seadmeteks konverentsidel.rcf evox mugav transport ja lihtne paigaldus

Väga korralik jõudlus ja äärmine kompaktsus

EVOX kõlariteseeria maksimaalne helirõhk on 125-130 dB, jõuline bassiosa kuni 40-45 Hz-ni @-3dB olenevalt mudelist. See teeb nad piisavalt jõuliseks muusikaliste kollektiivide esinemisteks ka suuremale publikule. Seejuures on kogu tehnika äärmiselt kerge ja lihtne transportida andes Teile eelise kerge ja kiire transpordi ja paigalduse näol.

RCF evox seeria ribakõlarid 2