Tootetutvustused Giiditehnika
Giiditehnika

Giiditehnika

Giiditehnika ekskursioonide läbiviimiseks mürarikkas keskkonnas ning lühikeseks sünkroontõlkeks

giidi kõrvaklapidKui Teil on vajadus regulaarselt eskursioonidega linnatänavatel liikuda, külalistele tootmishooneid tutvustada või neid mööda messe ringi juhata, on kõrvaklappidega giiditehnika tihtipeale väga suureks abiks. See võimaldab igal ekskursiooni grupi liikmel oma kõrvaklappidest kuulda giidi kõnet selgelt ja täpselt enda valitud tugevusega – nii ei pea giid pidevalt häält pingutama ning ükski osa infost ei jää halva kuuldavuse pärast kuulajateni jõudmata.

Tehnikat on võimalik kasutada ka siis kui lühikest osa seminarist või konverentsist on vaja väikesele osale kuulajaskonnast tõlkida – nad saavad kõrvaklapid ja kuulevad sealt tõlget.

Giiditehnika koosneb peamiselt kolmest osast: 1) saateosa koos mikrofoniga, 2) vastuvõtuosa koos kõrvaklappidega ning 3) tehnika laadimis- ja hoiustamisosa.

peamikrofon ja saatja giidile, tõlgile, ekskursiooni läbiviijale1) Saatesosasse kuulub põsemikrofon giidile, mille järgi ühendatakse vööle kinnitatav raadiosaatja. Nii jäävad giidil käed vabaks ning tema häält on võimalikult ühtlaselt kõrvaklappidest kuulda.

Vöösaatja töötab akutoitel pika päeva ning pärast seda on see laadimiskohvris loetud tundidega taas täis laetav.

Saatjal on võimalik valida 16-erineva raadiosageduse vahel ning selle leviala on heades oludes kuni 200 meetrit ja vahel rohkem.

kõrvaklapid ja vastuvõtja ekskursioonile, ringkäigule tootmishoonesse, tehasesse, koolitusele tõlkeks, turismigrupi kõrvaklapid

2) Vastuvõtuosa koosneb mugavatest pehmendusega kõrvade peale asetatavatest kõrvaklappidest ning vööle kinnitatavast akuga vastuvõtjast.

Tehnikal on hea levi ning kuna seadmed on täisdigitaalsed, ei ole kahinaid kõrvaklappides, vaid signaal on puhas kuni kuulaja jääb giidist nii kaugele, et signaali tuleb aeg-ajalt häireid sisse ( 200 meetrit ja suuremal kaugusel heades oludes).

Seade töötab pika päeva ühe akutäiega ning kõik vastuvõtjad on laadimiskastis korraga laetavad mõnede tundidega.

laadimis- ja transpordikohvrid giiditehnikale3) Tehnika laadimis- ja hoiustamisosa koosneb laadimiskohvritest vastuvõtjatele ja saatjale ning hoiustamiskohvrist kõrvaklappidele ja käsimikrofonile.

Laadimiskohrid annavad võimaluse kõiki seadmeid korraga laadida.

Tehnikat saab komplektsena mõnede kergete kohvrite näol transportida ja ka näiteks kulleriga koostööpartneritele/kolleegidele saata.

Altpoolt leiate valiku valmis tehnikakomplektidest erineva suurusega gruppidele. Küsimuste ja erisoovide puhul võtke kindlasti ühendust. Pakume tehnikale 30-päevast prooviperioodi, 3-aastast garantiid ning kiirelt tasuta asendusseadet garantiiperioodi jooksul kui midagi peaks remonti minema.